Boendeyta: 90 m2 Antal rum: 4
Antal bäddar: 4 + 2 extrabäddar
Beskrivning
Välkommen till denna sommaridyll med utsikt över Bråviken. Här bor du i ett familjevänligt och fullt utrustat hus med tre sovrum, varav ett barnrum. (Finns även en spjälsäng i ena sovrummet). Vardagsrum, kök, ett stort badrum med toalett samt en liten gästtoalett, och alla faciliteter som behövs. Boendet erbjuder dessutom en stor uteplats med utsikt över vattnet.
Med närhet till Kolmårdens djurpark likaså Norrköpings city blir boendet en perfekt bas för familjeäventyr. I närheten finns dessutom flera badplatser och restauranger, bl.a. det kungliga Villa fridhem 500 m från huset.
I huset bor en snäll katt som gärna kelar och vill få mat framställt. Klarar sig annars själv och är för det mesta ute. Därav reducerat pris.
Vägbeskrivning
Norr ut på E4: Avfart Getå Söder ut på E4: Avfart Krokek/ Getå
Följ utflyktsvägen tills du kommer till Villa fridhem. Sväng upp och ta första höger efter järnvägen
Priser och tillgänglighetsdatum
Kontaktinformation
Sara Arnold
Getå Sommarbo 3 61690 Åby
Mobil: 0760635801
Bokningsförfrågan
|
|
Bas:
El ingår
Handikappanpassat
Husdjur ej tillåtna
Separata sovrum
TV
Bad/toalett:
Vattentoalett
Dusch
Mat:
Matlagningsmöjligheter
Microvågsugn
Diskmaskin
Frys
Kylskåp
Tvättmöjligheter:
Tvättmaskin
Övrigt:
Mobiltelefontäckning
Utomhus:
Veranda
Uteplats med utemöbler
Utegrill
Trädgård
Objekt från samma uthyrare
» Sommaridyll vid Bråviken: 5 + 1 bäddar
» Sommaridyll vid Bråviken : 4 + 2 bäddar
Liknande objekt
» Fritidshus vid Åsunden: 4 + 2 bäddar
» Fritidshus vid åsunden: 4 bäddar
» Möt natur och kultur, bo i Carlsgården: 4 + 2 bäddar
» Sommar i Gryts Skärgård, dygnsvis: 4 bäddar
Fler i samma område
» Stugor i Getå
» Stugor i Åby
|